ورود       عضویت       ۸۸۸۸۶۹۸۲ - ۰۲۱   پشتیبانی/تماس باما

با هاست نتورک در 10 دقیقه می توانید در گوگل اول باشید
" به علت نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از سفارش تماس بگیرید "
۰۸۱-۳۱۶۶۴
قابلیت های تبلیغات گوگل در هاست نتورک
قیمت های رقابتی هاست نتورک
با افتخار اعلام می کنیم که بهترین و مناسب ترین قیمت تبلیغات گوگل در ایران را به شما ارائه می دهیم تا همه کسب وکارهای نوپا بتوانند از خدمات بی نظیر تبلیغات گوگل برای رشد و پیشرفتشان بهره مند شوند.
تنوع خدمات هاست نتورک
اکانت اختصاصی، شارژ اکانت، پلن مشاوره و مدیریت از صفر تا 100 همکاری باشما. البته داشتن تنوع خدمات کافی نیست باید قدرت تضمین کیفیت خدمات، شما را مجاب کند تا آن را انتخاب کنید. مطمئن باشید برای تبلیغات گوگل جای درستی آمدهاید.
دسترسی مستقیم به اکانت
خدمات هاست نتورک در تبلیغات گوگل شامل دسترسی مستقیم سفارش دهندگان تبلیغ به اکانت نیز می شود. شما می توانید اطلاعات مربوط به اکانت خود را مشاهده کنید و اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید یا مایل هستید تا کارشناسان ما تبلیغات شما را رصد کنند کافی است یک تماس کوتاه بگیرید. با کی؟ هاست نتورک!
کیفیت حالِ حاضر!
شاید شما هم دیده باشید که بسیاری از شرکت ها برای تبلیغات خود از واژه هایی نظیر بهترین، قدیمی ترین و ... استفاده می کنند. راستش را بخواهید در دنیای پویا و پیچیده امروز کسب وکارها، این نوع واژگان ارزش چندانی ندارد. شما باید به کیفیتی که قرار است در حال حاضر دریافت کنید تمرکز کنید؛ هرچند ما هم سابقه داریم و هم بهترینیم!
مشاور اختصاصی
رسم ما در هاست نتورک چنین است که شما در اولین سفارش خود یک مشاور اختصاصی خوش اخلاق، متخصص و آگاه را کنار خود همراه دارید. ایشان در هر زمانی که شما نیاز داشته باشید به شما برای بهتر دیده شدن و بهتر بودن کمک می کند.
آنالیز دستی!
خیلی مرسوم شده که شرکت ها از انواع نرم افزارهای آماری جهت بررسی و پایش تبلیغات و کسب وکارها استفاده می کنند. در هست نتورک افزون بر این نرم افزارها ما داده های تبلیغات و کسب وکار شما را با جمعی از متخصصان تبلیغات و کسب وکارها به بررسی می گذاریم تا نتایج بهتر و واقعی تری داشته باشیم.
چرا برای تبلیغات گوگل هاست نتورک را انتخاب کنم؟
   مشاوره رایگان سئو   (SEO)
   گزارش لحظه ای از گوگل
   تعداد نامحدود کلیدواژه
   بهینه سازی نرخ کلیک
   نمایش در گوگل فارسی
   مدیریت بودجه، زمان و مکان تبلیغ
   هزینه پایین تر نسبت به بقیه
   ایجاد گروه های تبلیغاتی
تعرفه تبلیغات در گوگل
تعداد کلیک 30 تا 150 کلیک 130 تا 200 کلیک 170 تا 350 کلیک 200 تا 500 کلیک 500 تا 1200 کلیک 700 تا 1350 کلیک 600 تا 1500 کلیک 1500 تا 3000 کلیک
گزارش مستقیم روزانه از ادوردز
بهینه سازی روزانه
مشاوره سئو
مشاوره کلمات کلیدی
مدیریت بودجه
هدفمندی زمانی، مکانی، زبانی
هزینه دلاری 5 دلار 10 دلار 20 دلار 30 دلار 50 دلار 60 دلار 80 دلار 200 دلار
افزودن تماس دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
تعداد کلمات کلیدی نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
هزینه نهایی 182,325 تومان 359,040 تومان 673,200 تومان 1,051,875 تومان 1,500,675 تومان 2,120,580 تومان 2,468,400 تومان 6,339,300 تومان
سفارش
تبلیغات گوگل
شاید باورتون نشه اما نزدیک به 4 میلیارد جستجوی روزانه توسط کاربران در گوگل انجام می شود.
مردم به دنبال چه چیزی در گوگل می گردند؟
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد بهترین پاسخ است. اما با قابلیتی که شرکت گوگل برای تبلیغات گذاشته است می توان فهمید که بخش زیادی از جستجوهای مردم خدمات، خریدها و دریافت امکانات است.
اگر شما دارای خدماتی هستید که بخش بزرگی از مردم به آن نیاز دارند اما از خدمات شما بی اطلاع هستند بهترین فرصت تبلیغات گوگل توسط تیم حرفه ای هاست نتورک است. دقیق، شفاف، کم هزینه و باکیفیت تضمینی!
  مشاوره : ۰۸۱-۳۱۶۶۴
سوالات متداول
هزینه هر کلیک چقدره؟

متاسفانه در برخی از سایت های ایرانی رقم 1 تا 5 سنت را برای هر کلیک بیان کرده اند؛ در حالی که تعیین هزینه هر کلیک به عوامل زیادی بستگی دارد؛ از جمله سرعت و سئوی سایت شما، بازار رقابتی کلمه و نوع کلمه و ...

آیا می توانم به اکانت خودم دسترسی داشته باشم؟

بله. چرا که نه ولی ویژگی متمایز هاست نتورک این است که این کار را به بهترین شکل برای شما انجام می دهد.

ماهیانه به طور متوسط چقدر باید برای تبلیغات گوگل هزینه کنم؟

هیچ راهی برای گفتن هزینه ی دقیق وجود نداره اما تیم حرفه ای هاست نتورک با مشاوره کامل و رایگان به شما و بررسی و پایش دقیق کسب وکارتان همیشه نزدیک ترین تخمین ها رو داره!

برای نمایش آگهی هزینه ای دریافت می شود؟

بدون کلیک کردن روی تبلیغ شما هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. سیستم گوگل به این نحو است که تنها برای کلیک و ورود به سایت شما هزینه دریافت می کند. حتی اگر شماره تلفن شما در تبلیغ نمایش داده شود و کسی با شما تماس بگیرد نیز هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

چطور هزینه هر کلیک را کاهش دهم؟

به طور کلی امتیاز کیفیت تبلیغ، قیمت شما را تعیین می کند که به سه عامل ربط دارد: اول صفحه فرود مناسب (باید سایت تان با تبلیغ تان مرتبط باشد). دوم ارتباط کامل و معناداری بین متن و عنوان آگهی (تبلیغ) شما با کلمات کلیدی ای که انتخاب می کنید باشد سوم کاربران (بازدیدکنندگان) تبلیغ شما را کلیک کنند (وارد سایت شوند) و اندک زمانی را در سایت شما سپری کنند.

با کلیک های تقلبی و تکراری چه کنم؟

نیازی نیست کاری کنید. نگران هم نباشید. شرکت گوگل تضمین می کند که با سیستم دقیق و الگوریتم های بسیار حساسِ جستجوی خود کلیک های تقلبی و تکراری را شناسایی کرده و هزینه را محاسبه می کند و به حساب کاربری شما باز می گرداند.

چرا کنترل پنل فارسی ندارید؟

چون نیاز نیست. راستش را بخواهید این رابط ها بیشتر برای سوءاستفاده و تقلب در آمار تبلیغاتی هستند. این را بدانید که این رابط ها (کنترل پنل ها) قابل دستکاری هستند اما اکانت گوگل اصلا و ابدا. وقتی شما دسترسی مستقیم دارید به اکانت خود دیگر چه نیازی به این رابط ها هست؟ اگر هم نیاز به راهنمایی دارید ما همیشه در خدمتیم!

چند دقیقه بعد از سفارش تبلیغ من نمایش داده می شود؟

حدود 15 دقیقه اما با افزایش رقابت ها و سخت گیری بیشتر در بررسی تبلیغات این بازه زمانی به یک روز و چند روز نیز رسیده است..

نمایش تبلیغ فقط در ایران هست؟

خیر. در هر جای دنیا که بخواهید ما این کار را انجام می دهیم.

چطور گزارش گوگل را دریافت می¬کنم؟

می¬توانید روزانه، هفتگی و ماهانه درخواست بدهید تا گوگل برایتان توسط ایمیل، مستقیم ارسال شود.

آیا امکان متوقف کردن تبلیغم را دارم؟

بله. شاید شما بخواهید در روزهای تعطیل کمپین تبلیغاتی تان را موقتا غیرفعال کنید. از طریق پشتیبانی ما می توانید این کار را انجام دهید.

پلن تبلیغاتی هاست نتورک چه مزیت رقابتی دارد؟

دست ما برای تخفیف های بیشتر در صورت سفارش هایی با قیمت بالا کاملا باز است. مطمئن هستیم کیفیت اجرای کمپین تبلیغاتی شما در هاست نتورک سبب می شود تا همکاری بلندمدتی را آغاز کنیم.