تور رایگان دیتاسنتر
دیتاسنتر پارس آنلاین تهران جز اولین دیتاسنتر های بومی در کشور عزیزمان ایران میباشد مرکز داده اصلی این دیتاسنتر در پارک فناوری و اطلاعات پردیس به مساحت 6500 متر مربع میباشد که از تجهیزات و فناوری های روز دنیا در آن استفاده شده است هاست نتورک با اجاره فضای نگهداری سرور و تجهیزات از این مرکز داده و قرار دادن تجهیزات اختصاصی سرور،روتر و سویچ در این مرکز هم اکنون به عنوان یکی از شرکاء تجاری ارایه دهنده خدمات میزبانی سرور در این مرکز داده خدمت میکند.


دیتاسنتر هتزنر یا همان Hetzner Online GmbH جز محبوب ترین و پر فروش ترین دیتاسنتر های اروپا و آلمان میباشد. دیتاسنتر Hetzner در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد . به دلیل موقعیت جغرافیایی و ترانزیت مناسب شبکه با ایران دارای کیفیت بالایی برای کاربران داخل کشور میباشد ، این دیتاسنتر از سال 2017 با قرار دادن فایروال های سخت افزاری پیشرفته به محبوبیت خود بیش از پیش افزوده است ، هاست نتورک هم اکنون با داشتن اکانت معتبر از این دیتاسنتر و میزبانی چند صد سرور در ایران دیتاسنتر انتخاب مناسب برای خرید سرویس های میزبانی وب،سرور مجازی و سرور اختصاصی از این مرکز داده آلمانی میباشد.

OVH نام عظیم ترین دیتاسنتر در اروپا ، نامی آشنا برای صنعت IT در جهان و به خصوص قاره اروپا این دیتاسنتر با داشتن بیش از 1000پرسنل یکی از قوی ترین مراکز داده در جهان به شمار می آید این مرکز داده عظیم اعلام نموده است که توانایی نگهداری 400 هزار سرور را دارد ، یکی از مزیت های مرکز داده OVH مجهز بودن به فایروال های امنیتی پیشرفته میباشد ، هاست نتورک با توجه به نیاز کاربران ایرانی در حال حاضر امکان ارایه خدمات میزبانی ، سرور مجازی و سرور اختصاصی در این دیتاسنتر را برای کاربران خود فراهم آورده است.